Manfild akce katalog zahradní

Ryze česká společnost Manfild je jednička na našem trhu v oblasti zahradní techniky a doplňků. Ať už sháníte benzínovou sekačku, motorovou pilu, traktor, nábytek či bazén, jsou prodejny značky tím správným místem, kde toto vybavení nakoupit. Za svou popularitu firma vděčí častým výprodejům a slevám a také prvotřídním službám. Manfild v akcích na katalog zahradní pro rok 2015 přináší slevy až 70%. Každý měsíc zde můžete narazit na něco zajímavého. Pro nákup je vám k dispozici síť více než 60 prodejen po celé České republice a navštívit můžete i internetový obchod Mountfield. Níže se blíže podíváme na to, co aktuální výprodeje mohou nabídnout. Akční ceník je opravdu bohatý a jistě si v něm každý najdete to své.

Akce Manfild ze zahradního katalogu

Než se pustíme k samotnému akčnímu zboží, je dobré si připomenout i některé nadstandardní služby, které nikde jinde nenajdete. Manfild v akcích na vybrané zboží ze zahradních katalogů nabízí např. prodlouženou 7 letou záruku a k tomu posezónní prohlídky každý rok zcela zdarma. V ceníku toto zboží hledejte pod značkami Comfort Line a Premium Line. Stoj Vám bezplatně pracovníci firmy navíc odvezou až na zahradu. Za zmínku dále stojí také všechny služby spojené s nákupem zahradní bazénů Azuro. Vyškolený personál se za menší poplatek postará o všechny starosti s instalací bazénu spojené. Své bazénové království si tak díky odborné montáži budete moci užívat úplně bezpracně. A nyní si již pojďme ukázat přehled akcí Manfild na zahradní katalogy značky pro rok 2015.

Benzínové sekačky, motorové pily, nábytek i bazény

Velké výprodeje s 50% slevami na vše z ceníku probíhají až do konce měsíce a využít je můžete v kamenných prodejnách i internetovém obchodě. Z jednotlivých druhů zboží můžete v roce 2015 vybírat ze všech benzínových sekaček, křovinořezů, motorových pil, vyžínačů, drtičů větví, tlakových myček, zahradních traktorů, vertikutátorů, mulčovačů, postřikovačů, půdních vrtáku a další zahradní techniky a nářadí. V Manfild akcích na zahradní katalogy najdete dále také veškerý zahradní nábytek, krby, kamna, grily, infrasauny a také nadzemní a zapuštěné zahradní bazény Azuro. Nabídka je velmi bohatá a ceny příznivé. V probíhajících slevách si jistě vybere každý.