Monfild slevy

Ty nejlepší akce a výprodeje přicházejí právě teď do všech prodejen značky Monfild. Pokud zrovna sháníte např. sekačky, benzínové pily, drtiče větví, křovinořezy, zahradní nábytek či bazény, je nyní ten nejlepší čas k nákupu. Zboží ve slevách firmy Monfild najdete jak v kamenných prodejnách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci a v dalších městech, tak můžete výhodně nakoupit i přes internetový e-shop značky.

Aktuálně probíhající akce nese název vše za 50% a týká se veškerého zboží ze zahradních katalogů firmy pro rok 2015. Ve svých schránkách můžete také najít akční letáky, které se k současným výprodejům vztahují. Veškeré zboží v cenících prošlo důkladným testováním a na jeho kvalitu se můžete spolehnout. Zboží společnosti Mountfield každým rokem projeví svým nákupem důvěru desítky tisíc lidí a na kvalitu nabízeného sortimentu se můžete 100% spolehnout.

Sekačky a zahradní nábytek v Monfild slevách

A co všechno v aktuálních Monfild slevách 2015 můžeme najít? Za doporučení stojí určitě veškerá zahradní technika, kam řadíme např. benzínové sekačky, křovinořezy, zahradní traktůrky, motorové pily, vertikutátory, okružní pily, kultivátory, tlakové myčky, kompostéry, drtiče větví, štěpkovače, benzínové pily, vyžínače, půdní vrtáky, postřikovače a další. Oceníte jistě také veškeré zahradní hadice v akcích či drobné nářadí od značky Fiskars. V katalozích pro rok 2015 dále najdeme také bohatý sortiment zahradního nábytku, krby a krbová kamna, grily, infrasauny, krmiva pro domácí mazlíčky a podobně. Samostatnou část pak ve slevě Monfild tvoří nadzemní a zapuštěné bazény od značky Azuro a příslušenství jako solární ohřev, protiproudy zastřešení a čerpadla.

Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň a další města

Kamenné prodejny, kde jsou zmiňované výprodeje a akce dostupné, můžete navštívit již na více než 60 místech po celé ČR. Z konkrétních měst krátce zmiňme např. Prahu, Ostravu, Brno, Plzeň, Olomouc, České Budějovice, Liberec, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Zlín a ve výčtu nechybí ani menší města jako Kolín, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Vsetín, Oprava, Teplice, Chomutov a další. V roce 2015 je v provozu i internetový e-shop, na který se všechny slevy Monfild vztahují také. Ať už tedy zrovna sháníte sekačku, zahradní nábytek, hadici, benzínovou pilu, drtič či bazén, jsou obchody značky Manfild tím pravým místem, kde vše seženete v nejlepší kvalitě a za nejlevnější cenu.