Slevy v Manfildu

Poohlížíte se, kde na novou sezónu 2015 nakoupíte na chatu benzínovou sekačku, křovinořez, motorovou pilu, zahradní nábytek či bazén? Pak pro vás máme tip, který jistě přijde vhod. Zkuste využít právě probíhajících slev v Manfildu, které dosahují až 50% na vybrané zboží ze zahradních katalogů 2015. Krom nízkých cen můžete navíc využít i bohatou nabídku extra služeb, jako je prodloužená sedmiletá záruka či posezónní prohlídky zahradní techniky zcela zdarma. Značce Manfild důvěřují při výběru zahradního vybavení každým rokem desítky tisíc lidí. Veškeré zboží z ceníků prošlo testem kvality společnosti a můžete se na něj plně spolehnout. Pokud by se přeci jen nějaký problém objevil, vyškolený personál ho vám okamžitě pomůže vyřešit.

Festival slev v Manfildu

Aktuální akce a výprodeje se týkají většiny zboží, které v zahradním katalog společnosti Manfild v roce 2015 nalezneme. Ze zahradní techniky tak můžeme zmínit například benzínové sekačky, křovinořezy, motorové pily, traktůrky, tlakové myčky, kompostéry, mulčovače, drtiče a štěpkovače větví a mnoho dalších užitečných pomocníků. Ve slevách v Manfildu nyní najdete i značkové zahradní nářadí Fiskar, které je mezi zákazníky velmi oblíbené. Minout byste dále neměli ani krby a krbová kamna Mountfield, grily či bohatý sortiment zahradního nábytku. Kapitolou samu pro sebe jsou nadzemní zapuštěné bazény Azuro, které patří k nejprodávanějším bazénům u nás.

Na všech prodejnách a v internetovém obchodě

Veškerá akční nabídka je dostupná na více než 60 prodejnách v každém větším městě. My bychom na tomto místě chtěli doporučit internetový e-shop Manfild.cz, kde si můžete prohlédnout veškeré zboží ze zahradního katalogu online a nechybí ani ceníky značky pro rok 2015. Internetový obchod nabízí několik stovek produktů a výběr je ta zde větší než na leckteré prodejně. Potěší také doprava zcela zdarma a to klidně i k Vám na zahradu. Slevy v Manfildu představují ideální příležitost, jak nakoupit zahradní techniku, nábytek či bazén za nepřekonatelné ceny. Neváhejte proto a využijte aktuálních výprodejů již dnes.